Oferujemy szlabany firm: FAAC, BENNICA, NICE

 

SZLABAN ELEKTROMECHANICZNY

Szlaban elektromechaniczny przeznaczony do pracy średnio-intensywnej i intensywnej.

Mogą obsługiwać ruch zarówno na małych parkingach osiedlowych jak i na dużych parkingach przy centrach handlowych i zakładach przemysłowych.

 

 

 

SZLABAN HYDRAULCZNY

Szlaban hydrauliczny, przeznaczony do pracy intensywnej ciągłej. Może obsługiwać ruch na dużych parkingach, parkingach zakładach przemysłowych, warsztatach warsztatach magazynach. Szlaban dostępny w wersjach z ramieniem o przekroju prostokątnym, w tym również łamanym.

Bogata oferta szlabanów umożliwia wybór odpowiedniego rozwiązania w zależności od szerokości wjazdu, częstotliwości użytkowania oraz oczekiwań klienta.

 

Akcesoria zabezpieczające:

- lampy ostrzegawcze montowane na obudowie napędu lub na ramieniu
- fotokomórki zabezpieczające wewnętrzne i zewnętrzne
- detektory pętli magnetycznej jednokanałowe i dwukanałowe
- gumy ochronne, nalepki ostrzegawcze

Akcesoria sterujące:

- piloty radiowe jednokanałowe lub dwukanałowe
- czytniki kart zbliżeniowych
- przewodowe i bezprzewodowe klawiatury z elektronicznym systemem ochronnym, zewnętrzne i wewnętrzne
- zamki kluczowe zwnetrzne i wewnętrzne

Opcjonalne akcesoria:

- stałe lub ruchome podpory
- firanki montowane pod ramieniem szlabanu
- przegubowe ramiona łamane

 

SŁUPKI PARKINGOWE

Słupki parkingowe to idealna zapora drogowa. Niezawodny mechanizm oraz nowoczesny design gwarantuje idealne współgranie z każdą architekturą krajobrazu.

Zapora drogowa to stalowy cylinder z wbudowanym mechanizmem tłokowym umożliwiający automatyczne podnoszenie i opuszczanie.

Zapory te są wysoce odporne na działanie czynników zewnętrznych, w szczególności na próby sforsowania przez nadjeżdżający pojazd.

Ze względu na wysoką wytrzymałość oraz możliwość schowania słupka pod powierzchnią drogi jest znakomitą alternatywą dla tradycyjnych mechanizmów kontroli ruchu takich jak: blokady stałe, szlabany, zapory łańcuchowe itp.

Słupki parkingowe występują w wersji automatycznej - przeznaczone do pracy bardzo intensywnej, półautomatycznej - w miejscach o małym natężeniu ruchu jak i w wersji stałej (nieruchome).